26-10 Smartlures roofvis festival Zweden Vis logo

Smartlures Roofvis festival Zweden
Deze visreis is beschikbaar vanaf
FAVORIET
Persoonlijk advies nodig?
Bel ons op 0348 - 201 266
of stuur een email naar info@visreis.nl
  • VISSERIJ
  • ACCOMMODATIE
  • BOOT & MATERIAAL
  • REIS & PRIJS
Heb jij zin om met Lau Boom van Smartlures mee te gaan met deze compleet verzorgde visreis om te vissen op snoek en baars? We organiseren deze visreis in samenwerking met Smartlures. De online winkel is al geopend en de fysieke hengelsportzaak gaat in mei zijn deuren openen. ter ere van deze nieuwe en hoogwaardige hengelsportzaak organiseren wij nu het 

SMARTLURES ZWEDEN ROOFVIS FESTIVAL 



De reis vindt plaats van zaterdag 17 tm 24 oktober in de herfstvakantie. Zodoende kunnen ook schoolgaande kinderen mee op deze unieke visreis.

In eerdere jaren hebben we op deze locatie ook groepsreizen georganiseerd voor onder andere Roofmeister met 20 deelnemers. In een week tijd vingen zij meer dan 1000 (!) snoeken in deze periode. Dat ze er zitten is dus wel bewezen. Heb jij zin om een mooi aantal snoeken te vangen? Ga dan met ons mee naar Dragso in Zuid Zweden!



Deze toplocatie beschikt over alle faciliteiten om deze week onvergetelijk te maken. Het is een compleet pakket geworden en je hoeft alleen maar naar de locatie te rijden en je hengels mee te nemen en wat geld. Dan komt het helemaal goed. Met dit pakket ben je volledig ontzorgd en rest je niets anders dan te vissen!

Voor deze reis hebben we een minimum aantal van 10 verhuurde woningen nodig om het door te laten gaan. Daarnaast hanteren we een minimum leeftijd van 12 jaar en deelnemers onder de 18 jaar dienen persoonlijk begeleid te worden door een volwassene.

  • Kennismakings- en informatie bijeenkomst bij Smartlures eind augustus 2026
  • Indien gewenst 1 dag persoonlijke begeleiding ter plaatse door een ervaren begeleider van Smartlures
  • Volpension van 17 oktober het diner tm 24 oktober het ontbijt, exclusief dranken
  • Keuze uit drie type woningen en twee type boten met max 3 vissers per boot
  • Handdoek, bedlinnen en eindschoonmaak inbegrepen
  • Leuke prijzen te winnen voor de mooiste vangsten
  • Persoonlijk fotoboek na afloop van de reis voor iedere deelnemer
Deze reis is al beschikbaar vanaf € 1075,- per persoon. Bijkomende kosten: eigen vervoer en benzine voor de boten, boekingskosten € 30,- per boeking en reisgarantie € 9,- per persoon. 

Op het eiland Dragso, in het zuid westen van Zweden in de scherentuinen direct voor de kust, ligt een van de meest professionele viskampen van heel Zweden. Vlak naast Karlskrona bevindt je je midden in de natuur in een van de best denkbare visgebieden in dit deel van Zweden. Het potentiële visgebied beslaat maar liefst ettelijke vierkante kilometers en met de goed uitgeruste visboten ben je snel en comfortabel ter plaatse. Daarnaast is de visserij hier enkel en alleen op basis van catch & release wat deze plek voor lange termijn en in alle periodes een aantrekkelijke optie maakt.

Deze locatie is geopend vanaf eind maart tm eind november. De meeste vissers komen hier om op snoek te vissen. Dit wordt in het begin van het voorjaar en aan het einde van het najaar met name op de ondiepe wateren uitgevoerd. In deze periode zie je de snoeken je kunstaas gewoon aanvallen wat zeer spectaculaire visserij oplevert. In de periode er tussen vis je in de diepere delen en rondom de eilanden en is er in de opkomende beddingen van vegetatie voldoende actie te vinden.

Qua kunstaas beveelt men het volgende aan op basis van ervaring en dat men er meer op vangt dan op andere kleuren en soorten. De kleuren rood/zwart, blauw/wit en ‘motorolie’. Vanzelfsprekend geldt hier ook dat bij troebel water opvallende kleuren beter werken en bij helder water de natuurlijke kleuren. 

En dan te bedenken dat deze locatie op slechts een kleine 10 uur rijden van Nederland ligt en dus makkelijk en snel te bereiken is. De visserij is hier echt wel anders, je hebt een heel groot gebied tot je beschikking, je zit midden in de scherentuinen en de natuur, je komt hier volledig tot rust. Karlskrona ligt op 5 minuten rijden en beschikt over een rijk uitgaansleven, supermarkten, restaurants, bars, tankstations etc. Alle zaken die je nodig zou hebben tijdens je verblijf kan je hier vinden. Dus als het een keer wat minder gunstig weer is kan je ook even de stad induiken als je dat liever wilt.

** Voorwaarden prijswinnaar van de visreis bij het openingsweekeinde van de fysieke Smartlures winkel:
De reis en daarmee ook de prijs gaat door als er minimaal 10 woningen en visboten verhuurd zijn. Indien er onvoldoende aanmeldingen zijn komt de reis en daarmee ook de prijs te vervallen.
Je verblijft met 2 personen in een gedeelde woning met de begeleiding.
Tevens krijg je de beschikking over een visboot.
Je dient 18 jaar of ouder te zijn.
Je kan met max 2 personen deelnemen
Bijkomende kosten: reis er heen, brandstof voor de visboot, dranken bij de maaltijden.

artikel 1
artikel 2
artikel 3

Artikelen

Vergelijkbare reizen

WAAROM VISREIS.NL?
Location 100+ BESTEMMINGEN
Luggage 7.000+ VISREIZEN GEORGANISEERD
Fishing 20+ JAAR ERVARING
Vis logo MATERIAAL PARTNERS
Deze partners ondersteunen ons op onze visreizen en pilottrips
Vis logo VEILIGHEID
Voor uw veiligheid werken we samen met deze organisaties
NIEUWSBRIEF